Menu Zamknij

WIATA WIELOSTANOWISKOWA PJR IN-LINE CONNECTION

Postaw na idealne rozwiązanie do zadaszenia Twoich samochodów! Wiata aluminiowa wielostanowiskowa z serii PJR wyróżnia się prostą konstrukcją In-line Connection. Taka wiata garażowa pozwoli na zadaszenie kilku samochodów, poprzez parkowanie równoległe w rzędzie. Konstrukcja carportu jest wykonana z najwyższej klasy anodowanego aluminium, wypełnionego poliwęglanem litym, który wygląda niemal jak szkło. Ponadto, nasze wiaty garażowe występują w różnych wymiarach i wariantach kolorystycznych.

previous arrow
next arrow
Slider

Solidne zadaszenie samochodu z Lexanem wygląda jak szkło i ma bez wątpienia doskonałe właściwości izolacyjne. Skuteczny filtr chroni przed szkodliwym promieniowaniem UV (100%) i IR (75%), co z pewnością zagwarantuje bezpieczeństwo dla Twoich aut. Godnym uwagi jest to, że nasze wiaty aluminiowe to japoński, renomowany produkt!

Wiata wielostanowiskowa PJR In-line jest wolnostojąca i nie wymaga zakotwiczenia w budynku. Ponadto, Klient sam może wybrać model wiaty garażowej, który spełni jego oczekiwania i wymagania. Co więcej, jesteśmy w stanie zrealizować zamówienie na carport dopasowany do potrzeb nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Wiatę garażową wielostanowiskową montuje się na dwa sposoby. Po pierwsze, poprzez bezpośrednie betonowanie w wykopie. Po drugie, montaż za pomocą stalowych kołnierzy, które są zakotwiczone przez zastosowanie kotew chemicznych w przygotowanym fundamencie. Co ciekawe, taką wiatę garażową można zastosować również, jako zadaszenie tarasu.

KOLOR KONSTRUKCJI

Standardowa cena wiaty garażowej obejmuje następujące kolory konstrukcji: srebrny, szary, ciemny brąz, czarny, biały, brązowy.

WYMIARY WIATY GARAŻOWEJ

Szerokość wiaty garażowej: od 6,5 m – 11,5 m.
Głębokość wiaty garażowej: 2,4 m – 3,3 m.

CENA WIATY GARAŻOWEJ

Cena wiaty garażowej jest uzależniona od wielu parametrów, takich jak: wymiary wiaty czy kolor konstrukcji.

Reasumując, wybór wiaty garażowej jest dosyć prosty. Klient wybiera preferowane wymiary, kolor konstrukcji i opisuje swoje wymagania. Zalecamy, aby razem z danymi przesłać do nas zdjęcie miejsca montażu oraz numer kontaktowy, co niewątpliwie ułatwi przygotowanie oferty. Na podstawie tych danych skontaktujemy się z Tobą i wspólnie określimy dalsze szczegóły, aby wiata garażowa była całkowicie dopasowana do Twoich potrzeb.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jakie są zalety materiału LEXAN?

Przede wszystkim, poliwęglan lity Lexan posiada specjalną ochronę przed promieniowaniem UV i IR. Co więcej, samochód jest w ten sposób chroniony przed blaknięciem lakieru i przegrzaniem wnętrza. Na dodatek poliwęglan lity wyglądem przypomina szkło, przez co jest bardziej estetyczny niż np. poliwęglan wielokomorowy.

Z jakich materiałów wykonują Państwo carporty?

W naszej ofercie znajdują się wiaty garażowe aluminiowe i stalowe. Ponadto, oferujemy również garaże stalowe tynkowane oraz połączenie dwóch produktów – garaże z wiatą. Każdy Klient z pewnością znajdzie produkt odpowiedni dla siebie!

W jaki sposób przygotować podłoże pod montaż wiaty garażowej?

Przygotowanie podłoża pod wiatę garażową można wykonać na dwa sposoby. Po pierwsze, poprzez bezpośrednie betonowanie pod kolumnami wiaty garażowej, gdzie poszczególne profile są osadzone i betonowane. Po drugie, za pomocą stalowych kołnierzy, które są zakotwiczone przez zastosowanie kotew chemicznych w przygotowanym fundamencie.

Jak utrzymywać czystość zadaszenia aluminiowego?

Aluminiowe zadaszenia samochodu są niewątpliwie bardzo łatwe w utrzymaniu. Jeśli pojawi się brud, usuwamy go zwykłym środkiem czystości. Co godne uwagi, nasze wiaty garażowe charakteryzują się długowiecznością i zachowują swój wygląd przez wiele lat.

Zainteresowanych ofertą na wiatę wielostanowiskową PJR In-line Connection zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza: