Menu Zamknij

WIATA DWUSTANOWISKOWA PJRW

Wiata dwustanowiskowa PJRW zapewnia zadaszenie dla dwóch samochodów. Ponadto, wyróżnia się ona prostą konstrukcją w połączeniu z niezwykle trwałymi właściwościami. Ta wiata garażowa występuje w różnych wymiarach, a ich wybór zależy od Twoich preferencji. Anodowana aluminiowa konstrukcja to najwyższej jakości rozwiązanie, które może wytrzymać nawet bardzo silny watr i zachować swój atrakcyjny wygląd przez wiele lat.

previous arrow
next arrow

Zadaszenie samochodów z lekkiego Lexanu (poliwęglan lity) bez wątpienia wyróżnia się swoim wyglądem, odpornością i ochroną przed światłem słonecznym. Solidne pokrycie dachowe Lexan, które wygląda jak szkło, ma doskonałe właściwości izolacyjne. Skuteczny filtr chroni przed promieniowaniem UV (100%) i IR (75%), co z pewnością zapewni bezpieczeństwo Twoim samochodom. Warto dodać, że ten produkt posiada certyfikat TÜV. Nie produkujemy zadaszeń samochodowych w Chinach!

Wiata dwustanowiskowa PJRW jest samonośna i co najważniejsze, nie wymaga zakotwiczenia w budynku. Klient może sam wybrać model wiaty garażowej, w pełni dopasowany do jego oczekiwań. Jesteśmy w stanie zrealizować zamówienie na carport całkowicie pod klucz, według potrzeb nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Montaż wiaty garażowej dwustanowiskowej można wykonać na dwa sposoby. Po pierwsze, poprzez bezpośrednie betonowanie w wykopie. Po drugie, za pomocą stalowych kołnierzy, które są zakotwiczone przez zastosowanie kotew chemicznych w przygotowanym fundamencie.

KOLOR KONSTRUKCJI

Standardowa cena wiaty garażowej obejmuje następujące kolory konstrukcji: srebrny, szary, ciemny brąz, czarny, biały, brązowy.

WYMIARY WIATY GARAŻOWEJ

Szerokość wiaty garażowej: od 3,6 m – 6 m.
Głębokość wiaty garażowej: 4,3 m – 5,7 m.

CENA WIATY GARAŻOWEJ

Cena wiaty garażowej aluminiowej jest uzależniona od wielu parametrów, takich jak: wymiary wiaty czy kolor konstrukcji.

Podsumowując, wybór wiaty garażowej jest dosyć prosty. Wystarczy wybrać preferowane wymiary, kolor konstrukcji i opisać swoje oczekiwania. Zalecamy, aby razem z danymi przesłać do nas zdjęcie miejsca montażu oraz numer kontaktowy, co niewątpliwie ułatwi przygotowanie oferty. Na podstawie tych danych skontaktujemy się z Tobą i wspólnie określimy dalsze szczegóły, aby Twoja wiata garażowa była całkowicie spersonalizowana.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Z jakich materiałów są wykonane Państwa produkty?

Systemy do zadaszenia samochodów wykonujemy w głównej mierze z aluminium oraz stali. Ponadto, w przypadku wiat aluminiowych stosujemy poliwęglan lity LEXAN, jako pokrycie dachowe!

wiata samochodowa
carport aluminiowy

Jak utrzymywać czystość zadaszenia aluminiowego?

Zadaszenia samochodu wykonane z aluminium są bez wątpienia bardzo łatwe w utrzymaniu. Jeśli pojawi się brud, usuwamy go zwykłym środkiem czystości. Nasze wiaty garażowe charakteryzują się długowiecznością i zachowują swój wygląd przez wiele lat.

W jaki sposób przygotować podłoże pod montaż wiaty garażowej?

Przygotowanie podłoża pod wiatę garażową polega na budowie fundamentów betonowych pod kolumnami wiaty garażowej, w których poszczególnie profile są osadzone i betonowane.

wiata garażowa aluminiowa

Zainteresowanych ofertą na wiatę dwustanowiskową PJRW zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza: