Menu Zamknij

WIATA DWUSTANOWISKOWA PJR Y-CONNECTION

Wiata dwustanowiskowa PJR Y-Connection to zadaszenie dla dwóch samochodów obok siebie. Wyróżnia się ona prostą konstrukcją w połączeniu z niezwykle trwałymi właściwościami. Ta wiata garażowa występuje w różnych wymiarach, a ich wybór zależy od Twoich preferencji. Aluminiowa, anodowana konstrukcja to najwyższej jakości rozwiązanie, które może wytrzymać nawet bardzo silny watr i zachować swój atrakcyjny wygląd przez wiele lat.

previous arrow
next arrow
Slider

Zadaszenie samochodów z lekkiego Lexanu (poliwęglan lity) bez wątpienia wyróżnia się swoim wyglądem, odpornością i ochroną przed światłem słonecznym. Solidne pokrycie dachowe Lexan, które wygląda jak szkło, ma doskonałe właściwości izolacyjne. Skuteczny filtr chroni przed promieniowaniem UV (100%) i IR (75%), co z pewnością zapewni bezpieczeństwo Twojemu samochodowi. Ten produkt posiada certyfikat TÜV. Nie produkujemy zadaszeń samochodowych w Chinach!

Wiata dwustanowiskowa PJR Y-Connection jest samonośna i co najważniejsze, nie wymaga zakotwiczenia w budynku. Klient może sam wybrać model wiaty garażowej, który spełni wszelkie jego oczekiwania. Jesteśmy w stanie zrealizować zamówienie na carport całkowicie pod klucz, według potrzeb nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Montaż wiaty garażowej dwustanowiskowej można wykonać na dwa sposoby. Po pierwsze, poprzez bezpośrednie betonowanie w wykopie. Po drugie, za pomocą stalowych kołnierzy, które są zakotwiczone przez zastosowanie kotew chemicznych w przygotowanym fundamencie.

KOLOR KONSTRUKCJI

Klient może wybrać zarówno kolor konstrukcji wiaty garażowej, jak i kolor wypełnienia zadaszenia samochodu. Standardowa cena wiaty garażowej obejmuje następujące kolory konstrukcji: srebrny, szary, ciemny brąz, czarny, biały, brązowy. Pozostałe odcienie z palety RAL są możliwe do zrealizowania za dodatkową opłatą.

WYMIARY WIATY GARAŻOWEJ

Szerokość wiaty garażowej: od 4,8 m – 6,6 m.
Głębokość wiaty garażowej: 4,3 m – 5,7 m.

CENA WIATY GARAŻOWEJ

Cena wiaty garażowej aluminiowej jest uzależniona od wielu parametrów, takich jak: wymiary wiaty, kolor konstrukcji, rodzaj wypełnienia zadaszenia.

Podsumowując, wybór wiaty garażowej jest dosyć prosty. Wystarczy wybrać preferowane wymiary, kolor konstrukcji i opisać swoje oczekiwania. Zalecamy, aby razem z danymi przesłać do nas zdjęcie miejsca montażu oraz numer kontaktowy, co niewątpliwie ułatwi przygotowanie oferty. Na podstawie tych danych skontaktujemy się z Tobą i wspólnie określimy dalsze szczegóły, aby Twoja wiata garażowa była całkowicie spersonalizowana.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Z jakich materiałów są wykonane Państwa produkty?

Systemy do zadaszenia samochodów wykonujemy w głównej mierze z aluminium oraz stali. Ponadto, w przypadku wiat aluminiowych stosujemy poliwęglan lity LEXAN, jako pokrycie dachowe!

wiata samochodowa
wiata dwustanowiskowa

Jak utrzymywać czystość zadaszenia aluminiowego?

Zadaszenia samochodu wykonane z aluminium są bez wątpienia bardzo łatwe w utrzymaniu. Jeśli pojawi się brud, usuwamy go zwykłym środkiem czystości. Nasze wiaty garażowe charakteryzują się długowiecznością i zachowują swój wygląd przez wiele lat.

W jaki sposób przygotować podłoże pod montaż wiaty garażowej?

Przygotowanie podłoża pod wiatę garażową polega na budowie fundamentów betonowych pod kolumnami wiaty garażowej, w których poszczególnie profile są osadzone i betonowane.

wiata aluminiowa

Czy można wybrać model dla większej ilości samochodów?

Oczywiście! W naszej ofercie posiadamy wiaty jednostanowiskowe oraz wiaty wielostanowiskowe. Godnym uwagi jest to, że wiaty garażowe PJR występują w wariantach na 1, 2 i większą ilość samochodów w różnym ich ustawieniu – obok siebie lub jeden za drugim. Zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi modelami w zakładce Produkty. Z pewnością każdy znajdzie model odpowiedni dla siebie!

Zainteresowanych ofertą na wiatę dwustanowiskową PJR Y-Connection zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza: